Przyprawy jednorodne

Gałka muszkatołowa

mielona

Gałka muszkatołowa mielona charakteryzuje się odświeżającym, korzennym zapachem i nieco słodkawym smakiem.

Gramatura: 450 g Zastosowanie

Przyprawę tę stosuje się zarówno do słodkich, jak i pikantnych potraw, m. in. do: pierników, ciast, deserów owocowych, grzanego wina angielskiego, czy ponczu. Doskonale nadaje się również do większości dań z jaj i sera, a także tradycyjnych polskich potraw takich jak: bigos, flaki, zupa fasolowa, czy też mielone kotlety.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem