ODKRYJ PRZYPRAWY

PRYMAT

Każdego dnia odkrywaj egzotyczne curry, węgierską paprykę słodką, aromatyczne zioła prowansalskie czy wyrazistą musztardę sarepską Prymat. Przy ich pomocy dodasz smaku swoim potrawom – daniom kuchni polskiej, europejskiej, a także potrawom pochodzącym z kuchni z całego świata. To właśnie przyprawy marki Prymat, pełne smaku, aromatu i nieograniczonych możliwości kulinarnych, są ważnym, wręcz niezbędnym składnikiem Twojej kuchni.

Najlepsze przyprawy dla Ciebie

Przyprawy Prymat są właśnie dla Ciebie. Jeśli dopiero zaczynasz swoją kulinarną przygodę, z pomocą przyjdą Ci gotowe mieszanki przypraw np. do kurczaka, do ryb czy do rosołu. Każda mieszanka to starannie zbalansowany smak ziół i przypraw, który pomoże przyrządzić pyszne danie za każdym razem. A może jesteś szefem kuchni we własnym domu, a Twoje dania mają mistrzowski poziom godny prowadzącego pogram „Doradca Smaku”? Wówczas docenisz szeroką paletę przypraw jednorodnych, dzięki którym stworzysz smaki dokładnie takie, jak lubisz. Słodkie, ostre, pikantne, z nutą, jaka gra Ci w sercu. Tylko Twoja wyobraźnia jest tu ograniczeniem.

Wszystko o przyprawianiu i gotowaniu

Jednak przyprawy to nie wszystko. Mamy dla Ciebie także doskonałe musztardy, jak i dodatki typu: paniery, sosy sałatkowe, cukry do deserów czy dodatki spożywcze. To kompletna oferta, która powstała z myślą o spełnieniu każdej kulinarnej przygody pełnej smaku i przypraw.

Jeśli używasz soli, marka Prymat jest tutaj ekspertem. Mamy dla Ciebie ogromny wybór różnych wariantów: sól morska, sól himalajska, sól warzona alpejska, a także sól kamienna spożywcza oraz sól kamienna do przetworów. Wszystko doskonałej jakości, w różnorodnych opakowaniach – od dużych gramatur po mniejsze, jak tuby-solniczki oraz młynki.

Przyprawy Prymat – gdzie je znajdziesz?

Codziennie dbamy o to, aby nasze przyprawy były blisko Ciebie, zawsze dostępne. Zarówno te podstawowe; sól morska, czarny pieprz czy przyprawa do ryb, jak i bardziej wyszukane; czarnuszka, papryka wędzona czy kolendra. Możesz je znaleźć w osiedlowym sklepie, hipermarkecie, a także w naszym sklepie online.

Na najwyższą jakość naszych przypraw przez 365 dni w roku pracują specjaliści, jednak to właśnie Twoją ręką przyprawy Prymat dodają… więcej smaku.

O spółce

Prymat

Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z wiodących producentów przypraw w Europie. Spółka Prymat zarządza markami: Prymat, Kucharek, To Naturalne, Smak, Nadir oraz Prymat GastroLine.

Na dynamiczny rozwój składają się przede wszystkim ogromne inwestycje zarówno w park maszynowy, jak i nowe technologie oraz infrastrukturę, a także skuteczne zarządzanie oparte na licznych systemach, przede wszystkim SAP, ale także ISO i HACCP.

Spółka Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszym przedsiębiorstwem, aby w końcu stać się wizytówką przemysłu spożywczego i największym polskim producentem przypraw.

Przez ponad 30 lat funkcjonowania Prymat zdołał przekształcić się z małego przedsiębiorstwa w nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Spółkę spełniającą najwyższe standardy zarządzania. Prymat każdego dnia dąży do realizowania swojej misji i do rozwoju w każdym z wymienionych obszarów.

Historia marki

Prymat

Zarządzanie jakością

w spółce Prymat

Naszym obowiązkiem jest dostarczać produkty wysokiej jakości. Prymat kładzie duży nacisk na zachowanie wysokich standardów jakości na każdym polu działania, począwszy od odpowiedniego doboru surowców i dostawców, poprzez zakup wysokiej jakości produktów, skończywszy na zachowaniu najwyższych standardów współpracy biznesowej.

Zintegrowany System Zarządzania jest wdrożony i udokumentowany w Spółce Prymat zgodnie z wymaganiami norm i standardów takich jak: EN ISO 22000, BRC Global Standard for Food, IFS posiadając certyfikat na zgodność z wymogami International Food Standard.

Zarządzanie jakością w Spółce Prymat

Spółka Prymat stale inwestuje w zakłady, park maszynowy, nowe technologie i rozwiązania, aby oferować produkty spełniające najwyższe standardy. Dbając o jakość naszych produktów, pracujemy w oparciu o najwyższe standardy jakości.

Pracujemy zgodnie z IFS

Poszczególni partnerzy handlowi Spółki Prymat wymagają pracy zgodnej ze standardem IFS (International Food Standard). IFS jest standardem technicznym potwierdzonym przez Zrzeszenie Federalnych Niemieckich Związków Handlowych i Francuską Federację Handlu i Dystrybucji. Spółka Prymat posiada aktualny certyfikat IFS.

POBIERZ CERTYFIKAT IFS 

Pracujemy zgodnie z ISO 22000 oraz systemem HACCP

System HACCP opracowany został z  uwzględnieniem wymagań Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP), Codex Alimentarius, Normy EN ISO 22000, standardów BRC i IFS.

Zarządzaj plikami cookies