Przyprawy jednorodne

Kmin rzymski

mielony

Charakteryzuje się intensywnym aromatem - ma niepowtarzalny ostry, gorzki, ale także lekko słodki smak. Ciekawie wzbogaca smak jako składnik mieszanek przypraw np. garam masala, panch phoron i curry, dodawany głównie do potraw z kuchni północno-afrykańskiej, arabskiej czy meksykańskiej. Aromatyczny, o lekko gorzkim, cytrynowym smaku.

Gramatura: 300 g Zastosowanie

Kmin rzymski znany jest przede wszystkim jako składnik wielu mieszanek przyprawowych, jak na przykład curry. Samodzielnie można go używać do gulaszu, warzyw (np. fasoli, czy bakłażanu), serów, pieczywa, potraw mięsnych – kurczaka lub grillowanej jagnięciny.

Kluczem do kulinarnego sukcesu jest odpowiedni dobór produktów. Dobra kuchnia opiera się nie tylko na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych przepisach, ale przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach.

Staranna kompozycja suszonych warzyw, odpowiednio dobranych przypraw, a także wszechstronne zastosowanie sprawiły, że przyprawę Kucharek doceniły miliony Polaków.

Marka Smak od lat pielęgnuje swoje unikalne receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Odpowiednie proporcje receptur sprawiają, że wszelkie przetwory Smak smakują wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem