Aktualności

Złote Przeboje na wakacjach z Prymatem

Już 8 czerwca o godzinie 16.00 rozpoczyna się pierwsza impreza plenerowa ze Złotymi Przebojami na wakacjach. Zapraszamy - będzie mnóstwo atrakcji kulinarnych!

Jak co roku ruszamy w wakacyjną trasę przez całą Polskę. Lato to doskonały czas na spotkanie z naszymi konsumentami w wakacyjnej atmosferze, podczas doskonałej zabawy. Kolorowe miasteczko koncertowe, liczne atrakcje, gry i zabawy dla dzieci, jak i dorosłych, degustacje oraz koncerty największych gwiazd to gwarancja doskonałej rozrywki, która przyciąga tysiące osób.

Na scenie, jak i przy stoiskach sponsorskich odbędą się atrakcyjne konkursy z udziałem Prymatu. Tradycyjnie nie zabraknie też koła fortuny, do którego zawsze ustawiają się długie kolejki czy kulinarnego TIR-a, skąd apetyczne aromaty przyciągają tłumy wielbicieli smacznych potraw przygotowanych przez Roberta Sowę.

Podczas imprez zagrają największe gwiazdy polskiej estrady: Maryla Rodowicz, Zakopower, Patrycja Markowska, Lady Pank, Jacek Stachursky, Kombi, Kasia Kowalska, Jula, Papa D...
W tym roku imprezy odbędą się zarówno w największych miastach Polski - w Warszawie, Częstochowie, jak i w mniejszych miejscowościach atrakcyjnych turystycznie jak Kudowa-Zdrój czy Ustronie Morskie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia imprez „Złote Przeboje na wakacjach".

Terminy i lokalizacje eventów w ramach Złotych Przebojów na wakacjach:

08.06. Warszawa

29.06. Ustronie Morskie

06.07. Ślesin

13.07. Kamień Pomorski

20.07. Kudowa Zdrój

27.07. Wejherowo

03.08. Kęty

10.08. Nowy Sącz

17.08. Krotoszyn

24.08. Częstochowa

billboard-agora

 

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies