Aktualności

Zakończył się etap zgłoszeń. Trwają obrady jury

W dniach 1-2.11.2017 r. odbyły się obrady komisji, która wybrała 25 wyjątkowych par spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Następnie, w dniach 3-7.11.2017 r., do obrad zasiądą jurorzy akcji "Mistrz Smaku".

Grażyna Wolszczak, Daria Widawska, Robert Sowa i Michel Moran wybiorą 5 najlepszych par, po jednej z każdej kategorii. 8 listopada zaprezentujemy Laureatów wszystkich kategorii akcji, czyli Kocham, Lubię, Szanuję, Pomagam i Smakuję. Od tego dnia do 24 listopada na stronie www.mistrzsmaku.tvn.pl widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 25 listopada w programie Dzień Dobry TVN.

„Mistrz Smaku” to wyjątkowa akcja zorganizowana przez telewizję TVN i markę Prymat. Jej głównym celem jest docenienie tych, którzy poprzez codzienne przygotowywanie posiłków okazują swoim bliskim miłość lub sympatię. W wielu domach w całej Polsce gotują przecież na co dzień niezwykli ludzie, którym należy się rozgłos. Akcja ma na celu ich odnalezienie, podziękowanie im za ich niezwykły dar, a także opowiedzenie o nich innym. Zwycięska para ma szansę wygrać wspólnie 100 000 złotych!

 

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies