Aktualności

XIII sezon programu „Doradca Smaku” z przyprawami Prymat

Wraz z nową ramówką telewizyjną rusza kolejny sezon „Doradcy Smaku”. Od 1 września 2020 r., od poniedziałku do czwartku o 20:10 w TVN, prowadzący program, Robert Sowa będzie pokazywał widzom, jak przygotować różnorodne potrawy według oryginalnych przepisów.

Nowy sezon – nowe inspiracje

Robert Sowa jako doradca smaku, po raz kolejny będzie zarażał pasją do gotowania. Jego przepisy i wskazówki od kilku lat pomagają opanować nowe umiejętności kulinarne osobom, które do tej pory ograniczały się tylko do podstawowych potraw. Z kolei doświadczonych kucharzy inspiruje do przyrządzania nowych, pomysłowych dań. Pokazuje też, jak stosować i łączyć przyprawy, aby dodać potrawom więcej smaku i aromatu. Jak zawsze - z wykorzystaniem przypraw marki Prymat.

40 powodów, aby coś ugotować

Trzynasty sezon programu „Doradca Smaku” to 40 odcinków, z których każdy jest gotowym pomysłem na apetyczny posiłek. Wśród prezentowanych przepisów każdy znajdzie coś dla siebie. Robert Sowa zadbał o podniebienia zarówno osób preferujących tradycyjną kuchnię, jak i tych, którzy wykluczyli mięso ze swojej diety. Nie zabraknie przepisów na sałatki, zupy i dania rybne. Dania, które będą prezentowane, to zarówno znane i lubiane potrawy, jak i przepisy z odległych zakątków świata.

Nie ma potrawy bez przyprawy

Przyprawy stanowią tajemny i często kluczowy dodatek do potraw. Wydobywają z nich aromat, podbijają lub przełamują smak dominującego składnika. Robert Sowa zdradzi sekret umiejętnego przyprawiania, wykorzystując do tego całą gamę przypraw i dodatków firmy Prymat. Widzowie po programie jak zawsze będą mogli poznać dokładny przepis na stronie doradcasmaku.pl. Dzięki temu, każdy będzie mógł samodzielnie przygotować przepyszne dania i zaskoczyć najbliższych.  Bo liczy się dobry smak!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies