Aktualności

Wielkie odliczanie! Nowy sezon programu „Doradca Smaku”

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, siódma edycja programu „Doradca Smaku”. Zaczynamy odliczanie do 4 września i wspólnie typujemy, kto tym razem poprowadzi program.

4 września o 20:10 siadamy przed telewizorami i włączamy stację TVN, by powitać nowy sezon programu „Doradca Smaku”. Pierwszy odcinek przyniesie rozwiązanie naszej zagadki, kto tej jesieni będzie nas inspirował. Odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o tej samej godzinie. Przed nami więc kolejna porcja pysznych propozycji kulinarnych.

To już siódmy sezon programu, w którym dynamicznie i smacznie zarazem pokazujemy, jak przygotować wyjątkowe i przepyszne dania. Za nami już 300 przepisów na ciekawe potrawy, które zagościły w niejednym domu! A przed nami kolejna porcja kulinarnych emocji. Dodatkowo do rozwikłania jest zagadka – kto poprowadzi kolejną edycję programu?! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych typów! Możemy zdradzić tylko, że nasz wybór z pewnością będzie zaskakujący. Koniecznie piszcie swoje propozycje.

Tymczasem… jako że program rozpoczyna się we wrześniu, prowadzący podpowie nam, co tej jesieni powinno królować na naszych stołach. Ze składników takich jak papryka, dynia, owoce leśne czy grzyby będą powstawać wspaniałe propozycje dań. Mistrz kulinarny zaprezentuje swoje techniki, pokaże, jak dobierać składniki, jakich naczyń i urządzeń używać, by gotowanie stało się miłą, codzienną czynnością. Na tym nie koniec! Każdy wie, że po zrobieniu pysznego dania trzeba je jeszcze odpowiednio podać. O tym wszystkim będziecie mogli się dowiedzieć w nowej edycji programu.

Magia „Doradcy Smaku” polega na tym, że przyrządzane na antenie potrawy nie tylko zachęcają wszystkich do własnych prób, ale okazują się też dużo prostsze i szybsze w przygotowaniu, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka! Oczywiście po obejrzeniu będzie można znaleźć składniki do konkretnego dania na portalu Doradcasmaku.pl, tam też jak dotychczas zamieszczane będą wszystkie odcinki.

Odliczamy więc już do 4 września, do godziny 20:10. Wtedy dowiemy się, kto stanie przed kamerą i co przygotuje. Na pewno nikt się nie będzie nudził, a to kto będzie tym razem mistrzem kulinarnym i jaką potrawę przyrządzi jako pierwszą, dowiecie się już niedługo…

Zapraszamy do oglądania, gwarantujemy, że będzie się działo!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies