Aktualności

Wielkie gotowanie z gwiazdami TVN!

Już jutro każdy z Was będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie wspólne gotowanie w domu z kucharzami i dziennikarzami TVN. Nad poczynaniami uczestników będą czuwać Michel Moran, Ewa Drzyzga, Mateusz Gessler oraz Dorota Wellman, a wśród gości znajdą się Magda Gessler, Anna Starmach, a także znane i lubiane osoby ze świata sportu i rozrywki. 

Poprzez wspólne gotowanie pokazujemy, że nawet w czasach izolacji można zdrowo i smacznie się odżywiać, a gotowanie może stać się doskonałą, rodzinną rozrywką oraz formą pożytecznego spędzenia wolnego czasu. Do udziału w programie może zgłosić się każdy, kto chciałby podjąć wyzwanie Michela Morana i Mateusza Gesslera i w swojej własnej, domowej kuchni, ugotować wybrane przez nich dania. Gotowanie zaczynamy o godzinie 11:30, a nasi eksperci po kolei będą łączyć się z uczestnikami, podrzucać ciekawe wskazówki kulinarne i sprawdzać, jak idzie im gotowanie w domu.

Jeśli czujesz się na siłach i chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w akcji, zgłoś swoją chęć klikając w link. A jeśli po prostu lubisz gotowanie i chcesz być wtedy razem z nami, oglądaj akcję Wielkie Gotowanie już w tą sobotę o godzinie 11:30.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies