Aktualności

Wielka loteria z markami Prymat i Kucharek. Do wygrania atrakcyjne kulinarne nagrody.

Trwa akcja promocyjna w sieci Carrefour. Jeszcze przez dwa tygodnie powalczyć można o atrakcyjne nagrody, w tym główną wygraną - Warsztaty Kulinarne połączone z kolacją u Roberta Sowy, w jego nowej Restauracji N31.

Główną wygraną przewidziano dla zwycięskiej osoby oraz jej bliskich. W warsztatach kulinarnych w Restauracji N31 w Warszawie oraz kolacji z mistrzem kulinarnym Robertem Sową wziąć udział będzie mogło nawet 12 osób. Do nagrody głównej zalicza się również karta przepłacona na dojazd i noclegi oraz bony na zakupy w sieci Carrefour. Łączna wartość tych atrakcji to aż 15 000 zł. To jednak dopiero początek nagród. Dodatkowo powalczyć można o trzy bony o wartości 3 000 zł na zakupy w sieci Carrefour. Każda z takich nagród losowana jest raz w tygodniu, przez trzy tygodnie trwania promocji. Ponadto przygotowano 60 koszy pełnych przypraw Prymat i Kucharek wraz z książkami kucharskimi Roberta Sowy z dedykacją od autora.

Jak wziąć udział?

Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Aby wziąć udział, należy jednorazowo zakupić minimum 3 dowolne produkty spośród marek Prymat lub Kucharek oraz zachować oryginalny dowód zakupu. Następnie należy wysłać SMS o treści Prymat.numer dowodu zakupu pod nr 70908. Koszt wysłania sms to 0,62 zł. Loteria organizowana jest wyłącznie w sieci Carrefour na terenie Polski. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.

Loteria trwa do 7 grudnia 2015 r.

Pełna treść regulaminu znajduje się TUTAJ

N31 Bar&Restaurant to nowa restauracja przy ul. Nowogrodzkiej 31 w Warszawie, w której menu znajdują się potrawy bazujące na autorskich pomysłach mistrza kulinarnego. Podstawą jest kuchnia polska z międzynarodowymi akcentami. We wnętrzach dominuje nowoczesność, która przeplata się z charakterem przedwojennej Warszawy. Ponadto klimat gościny i bliskiego kontaktu z każdym gościem potęguje otwarta kuchnia, która jest doskonałą okazją do podpatrzenia słynnego kucharza przy pracy.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies