Aktualności

Wakacje z programami „Doradca Smaku” oraz „Mój przepis na…”

Przez całe wakacje kulinarnych inspiracji na potrawy serwowane na co dzień i przy wyjątkowych okazjach będzie można poszukiwać na antenie telewizji Polsat oraz TVN w programach „Mój przepis na…” oraz „Doradca Smaku”.

„Mój przepis na…” z Robertem Sową

Codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 17.40 na antenie TV Polsat spotkać się będzie można z Robertem Sową, który słynie ze swojego znawstwa w temacie kuchni polskiej. Będzie zatem tradycyjnie, lecz jak przystało na mistrza kulinarnego, z dużym udziałem nowatorskiego i bardzo inspirującego podejścia. Potrawy według autorskiego pomysłu prowadzącego opierają się na tym, co w naszej rodzimej kuchni jest najlepsze – mięsie wołowym, drobiowym, gęsinie z dodatkiem pysznym i zdrowych kasz oraz warzyw.

Tutaj odnaleźć można przepisy na dania serwowane w programie „Mój przepis na…”.

 „Doradca Smaku” z Andrzejem Polanem

Kombinacje smaków polskich i międzynarodowych  w połączeniu z oryginalną prezentacją to domena kuchni Andrzeja Polana. Nikt tak jak on nie potrafi czarować smakami i aromatami oraz podpowiedzieć co z czym połączyć, aby smakowało wyjątkowo. Polan ma także wielką intuicję w czerpaniu z bogactwa regionalnej kuchni. Wśród jego propozycji znajdziemy zatem „Ciap kapustę” czy „Naleśniki po rosyjsku”.

Smacznego i zapraszamy do oglądania programów, którym smak i aromat nadają przyprawy Prymat.

„Mój przepis na…”, TV Polsat, od pon. do pt., godz. 17.40

„Doradca Smaku”, TVN, pon.-czw., godz. 20.10

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies