Aktualności

„Ugotowani” z Prymatem i Kucharkiem

Program „Ugotowani” zdobył grono miłośników dzięki atrakcyjnemu formatowi oraz niezwykłej popularności tematu kulinariów. W każdym odcinku występują cztery osoby, których zadaniem jest przygotować kolację dla pozostałych uczestników. Po każdym spotkaniu odbywa się ocena podanych dań, jak i atmosfery panującej podczas kolacji - zwycięzca zdobywa 5 tys. złotych. Konkurs na najlepszy wieczór może wygrać każdy, czasem nawet najsłabszy zawodnik, który jednak zdobędzie uznanie pozostałych uczestników. Jednak dla wielu nie pieniądze są tu najważniejsze, a sama wygrana, czyli tytuł najlepszego gospodarza i kucharza wieczoru!

Rywalizacja pomiędzy zupełnie różnymi ludźmi, odmiennymi temperamentami, upodobaniami i osobowościami na polu kulinariów zawsze przynosi wiele emocji. Za każdym razem to całkowicie inne spotkanie i inna atmosfera, od pełni radości i zabawy po zaciekłą rywalizację. „Ugotowanym” towarzyszy wiele emocji, a elementu komediowego dostarcza charakterystyczna, lekko sarkastyczna narracja.

 

W tym sezonie w "Ugotowanych" pojawią się marki Prymat i Kucharek. Zapraszamy przed telewizory - emisja programu w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 w TVN.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies