Jak przygotować mięso na grilla?
Sprawdź, jakie produkty Prymat musisz mieć pod ręką szykując pyszne dania z grilla.
czytaj więcejTen tydzień zapowiada się wyjątkowo. Na kolacjach spotkają się Otylia Jędrzejczak, Kasia Klich, Filip Chajzer i Michał Witkowski. To będzie prawdziwy wulkan energii. Czy przygotowanie kolacji okaże się wyzwaniem dla naszych bohaterów?
W tym tygodniu w Ugotowanych wystąpi prawdziwa mieszanka charakterów. Michał Witkowski - w szczególności pisarz, felietonista, ale i performer. Jest laureatem licznych prestiżowych nagród literackich. Znany także jako dość kontrowersyjny bloger modowy. Filip Chajzer - znany dziennikarz, reporter TVN (Dzień Dobry TVN), zdobywca Wiktora w kategorii „odkrycie roku”. Otylia Jędrzejczak - utalentowana polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata i Europy, trzykrotna rekordzistka świata i Europy, Wielokrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski. Kasia Klich - wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna, kompozytorka, która chętnie zamienia "na lepszy model".
"Ugotowani" od poniedziałku do czwartku o 20:50 w TVN. Finał kolacji w niedzielę o 18.00. Zapraszamy!
Więcej o programie na www.DoradcaSmaku.pl
Sprawdź, jakie produkty Prymat musisz mieć pod ręką szykując pyszne dania z grilla.
czytaj więcejCzy sos do sałatki ma znaczenie? Jak zrobić pyszny sos sałatkowy? I który sos będzie pasował do sałatki z kurczakiem, a który najlepiej podkreśli smak mizerii?
czytaj więcejWielkanoc to święta obfitości i odrodzenia. Po zimie i poście szykujemy kolorowy wielkanocny stół, którego aromaty i smaki mają pobudzić nasz apetyt na życie.
czytaj więcej