Dwie nowości w duchu ulubionych dań obiadowych Polaków
Zapoznaj się z nowymi produktami marki Prymat: przyprawą do zupy pomidorowej oraz przyprawą do sosu po bolońsku.
czytaj więcejW programie „Ugotowani” zawsze liczy się twórcze podejście do przygotowywanych dań. Jak się okazuje nie brakuje go ludziom różnych profesji, spotykających się na planie „Ugotowanych”. W kolejnym odcinku będziemy mieli okazję przyjrzeć się zmaganiom Doroty Brandszteter - właścicielki agencji promocyjno – reklamowej, Benity Orlik – DJ’ki warszawskich klubów, Michała Zielińskiego – prawnika administracji państwowej oraz Tomasza Roguly - właściciela studia nagrań i producenta muzycznego zarazem.
Jakie dodatkowe atrakcje zostaną przewidziane na cztery wieczory pełne kulinarnych wrażeń? Wszystkiego dowiemy się już w niedzielę o 18.00 w TVN.
Archiwalne odcinki oraz zapowiedź programu znajduje się na stronie tvnplayer.pl
Zapoznaj się z nowymi produktami marki Prymat: przyprawą do zupy pomidorowej oraz przyprawą do sosu po bolońsku.
czytaj więcejDowiedz się, jak przygotować domowe masło czosnkowe z dodatkiem naszej aromatycznej nowości: Przyprawy do masła Prymat! Podpowiemy również, do jakich dań sprawdzi się idealnie.
czytaj więcejSprawdź, jakie produkty Prymat musisz mieć pod ręką szykując pyszne dania z grilla.
czytaj więcej