Aktualności

Prymat na Targach Dostawców Carrefour

W dniach 6-7 września w Warszawie, w centrum Targowo-Kongresowym odbyły się Trzecie Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour, na których zawsze podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące świątecznej oferty produktów. Na targi przyjechał imponujący tir kulinarny Prymat z mistrzem Robertem Sową.

To już trzeci raz, kiedy kulinarny tir pojawia się na targach w Warszawie. Uczestnicy tego ważnego wydarzenia i tym razem mogli częstować się wyjątkowymi przysmakami z dodatkiem przypraw i musztard Prymat oraz produktów marki Smak, które Robert Sowa przygotował wraz ze swoją ekipą.

W menu znalazły się między innymi:

- matias holenderski ze śmietaną, szczypiorkiem, owocami kaparowca i czerwonym kawiorem,
- krewetki z chorizo, pomidorami, kolendrą i wędzoną czerwoną papryką,
- pieczony filet z suma z sosem z sera pleśniowego z suszonymi pomidorami, bobem i kaparami,
- pieczony dorsz czarny w kremowym sosie z grzybów leśnych z zielonym groszkiem i oliwkami,
- pieczone policzki wieprzowe z grzybami leśnymi w sosie Madera, kluseczkami maślanymi i buraczkami,
- duszony kurczak w sosie curry z ananasem i kolendrą,
- tort bezowy z kremem mascarpone z prawdziwą wanilią, chili pieprzem cayennne i świeżymi owocami sezonowymi.

Głównym celem targów jest wypracowanie najlepszej oferty świątecznej dla klientów. Co roku spotykają się na nich najwięksi partnerzy handlowi Spółki, kupcy, menadżerowie, dyrektorzy hipermarketów i supermarketów i właściciele sklepów franczyzowych.
To wydarzenie zamknięte z ograniczoną liczbą gości, ale jednocześnie największe w Polsce spotkanie z partnerami handlowymi organizowane przez Carrefour. Targi sprzyjają zacieśnianiu wzajemnych relacji i zwiększaniu atrakcyjności oferty bożonarodzeniowej sklepów wszystkich formatów, a tym samym pozytywnie wpływają na wyniki sprzedaży przed Świętami.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies