Aktualności

Po sezonowe inspiracje i nie tylko zapraszamy do serwisu DoradcaSmaku.pl

Dylemat „co ugotować na obiad” nie jest chyba obcy nikomu. Nic dziwnego, jest przecież tyle okazji, przy których przyrządzamy posiłki, a każda jest dobra, by zjeść coś pysznego.

Niezależnie od tego, czy szukacie czegoś na sobotnie śniadanie, niedzielny obiad, kolację dla dwojga, czy w tygodniu czegoś na szybki posiłek, z pomocą przyjdzie serwis „Doradca Smaku”. To miejsce w internecie pełne jest sprawdzonych przepisów polecanych przez kulinarne autorytety, lecz nie tylko. Serwis skupia także wyjątkową społeczność osób, dla których gotowanie jest czymś znacznie więcej niż codziennym obowiązkiem. Dla nich to prawdziwa pasja, dlatego postanowili dzielić się tym, co  najlepszego powstaje w ich kuchniach. W „Doradcy Smaku” szczególnie promowane jest gotowanie zgodne z cyklem pór roku oraz bazujące na najlepszych i najpyszniejszych sezonowych produktach.

W poniedziałek co tydzień publikowany jest cykl „Sezon na…” – inspirujące porady i przepisy na potrawy z produktów sezonowych. Pojawiają się także relacje z ciekawych wydarzeń z kulinarnym akcentem, przepisy z programów telewizyjnych czy porady dot. dietetyki i zdrowego żywienia.

Codziennie administracja serwisu wybiera „Zdjęcie dnia”, raz w tygodniu najlepszy wpis na blogach, a raz w miesiącu Doradcy Smaku, Blogerzy oraz Doradcy Mistrza Sowy. Tytuły łączą się także z gratyfikacją punktową. Naprawdę warto, gdyż otrzymane punkty wymienić można na wartościowe nagrody z comiesięcznie rozszerzanego Katalogu Nagród. Sponsorem nowych sprzętów kuchennych, takich jak lodówki, kuchenki, zmywarki czy drobniejszych akcesoriów przydatnych w codziennym gotowaniu jest firma Beko.

Partnerem merytorycznym serwisu DoradcaSmaku.pl jest firma Prymat

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies