Aktualności

Ruszyła kampania reklamowa marek Prymat i Coca-Cola

Marki Coca-Cola i Prymat łączą siły i zapraszają Polaków do wspólnego grillowania!

„Razem smakuje lepiej” to przesłanie tegorocznej kampanii Coca-Cola i Prymatu, które zapraszają polskie rodziny do wspólnego posiłku i celebrowania bycia razem. W ramach akcji marki przypominają jak ważne są chwile spędzone razem przy smacznym posiłku, a w okresie wiosenno-letnim szczególnie namawiają do grillowania jako dobrego pomysłu na rodzinny posiłek na świeżym powietrzu.

Coca-Cola i Prymat już na początku roku nawiązały współpracę. Klienci w wybranych sklepach mieli okazję zakupić rodzinną butelkę Coca-Cola z dołączonymi przyprawami idealnymi do przyrządzania dań obiadowych. Obecnie firmy postanowiły zdecydowanie rozszerzyć zakres współpracy i przypomnieć Polakom, że razem smakuje lepiej, a idealną okazją do spotkań w okresie wakacyjnym jest właśnie grillowanie.

Już teraz konsumenci mogą spotkać w sklepach atrakcyjną ofertę promocyjną. Butelki Coca-Cola 1,5l i 2l trafią do sprzedaży z dołączonymi saszetkami z sześcioma różnymi grillowymi przyprawami marki Prymat: Przyprawą do grilla klasyczną, Przyprawą do grilla pikantną oraz Przyprawą do karkówki, jak i z przyprawami okołogrillowymi – Przyprawą do kurczaka, Przyprawą kebab-gyros i Tzatziki – pikantnym sosem czosnkowym. Dodatkowo, na rewersie każdej saszetki umieszczony został przepis na idealnego rodzinnego grilla z Coca-Cola.

Poza specjalnymi ofertami produktowymi przygotowanymi dla konsumentów w ramach zaplanowanych działań ruszyła także wspólna kampania reklamowa. Już od 29 czerwca w kluczowych stacjach TV emitowany jest spot ’30 przygotowany specjalnie na zlecenie Coca-Cola w Polsce.

CCreklamatv

Zapraszamy do obejrzenia reklamy, kliknij poniżej na obrazek:

CCspot 

Uruchomiona została również specjalna strefa „Razem smakuje lepiej" na www.DoradcaSmaku.pl.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies