Aktualności

Rusza nowa edycja programu „Doradca Smaku”

Od 1 marca na ekrany powraca program „Doradca Smaku”, a w nim codzienna dawka kulinarnych przepisów od Andrzeja Polana. „Doradca Smaku” jak zawsze będzie inspirował do eksperymentowania w kuchni i nie pozwoli na nudę na naszych talerzach. Zapraszamy do oglądania premierowych odcinków od poniedziałku do czwartku w TVN, o godz. 20.10.

Pomysły „Doradcy Smaku” na nowe dania bez wątpienia przypadną do gustu zarówno amatorom gotowania, jak i bardziej zaawansowanym w sztuce kulinarnej smakoszom. Nawet powszechnie znane klasyczne potrawy będą przyrządzone naprawdę niebanalnie. Nie zabraknie też sprawdzonych, autorskich trików Andrzeja Polna. Każdy odcinek to nie tylko ciekawy przepis, który bez problemu odtworzymy u siebie w domu, ale także zbiór praktycznych porad kulinarnych. Pełen profesjonalizm z nutką szaleństwa – taka właśnie będzie nowa edycja „Doradca Smaku”.

Pierwszy odcinek programu w TVN już w najbliższą środę o godz. 20.10. Wszystkie przepisy z programu jak zawsze będzie można odnaleźć w serwisie DoradcaSmaku.pl.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies