Aktualności

Robert Sowa – Nagroda dla “Szefa Kuchni 2017”

Gala Poland 100 Best Restaurants Awards 2017 należała do Roberta Sowy, który odebrał aż trzy nagrody, w tym dla Szefa Kuchni Roku 2017.

Ten rok Robert Sowa - ambasador marki Prymat - może podsumować jako naprawdę udany. W jego ręce trafiły trzy najważniejsze statuetki konkursu i zarazem prestiżowego, polskiego przewodnika po najlepszych restauracjach w kraju. Wyróżnienie o tyle znaczące, że przyznawane w głównej mierze przez konsumentów. Restauracja N31 restaurant & bar otrzymała wyróżnienia w dwóch kategoriach: dla Najlepszej Restauracji w Polsce 2017 i GRAND AWARD - 3 widelce plus. Z kolei Robert Sowa został uznany Szefem Kuchni Roku 2017.

Konkurs to wielkie podsumowanie roku w branży gastronomicznej i zarazem prezentacja najnowszych trendów. Głosowanie tak jak co roku odbywało się poprzez ankiety wypełniane przez klientów restauracji, równoległe głosowanie na stronie akcji oraz w mediach społecznościowych, a także za pośrednictwem badania Mystery Shopping, czyli oceny inspektorów odwiedzających restauracje. Wszystko to w następujących proporcjach: 75% oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25% oceny inspektorów. Suma tych ocen pozwoliła wyłonić tegorocznych zwycięzców, których podzielono na trzy główne kategorie:AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce. Najlepsze restauracje zostały z kolei podsumowane w grupie GRAND AWARD - 3 widelce plus.

Po emocjonujących werdyktach goście zgromadzeni na gali mogli cieszyć się wyśmienitymi daniami przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez restaurację Amber Room pod przewodnictwem Roberta Skubisza – laureata ubiegłorocznej edycji w kategorii Szef Kuchni Roku.

                         

 

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies