Aktualności

Przebojowy weekend z Prymatem

Wyjątkowo przebojowy weekend szykuje się nie tylko w Kudowie Zdroju z Radiem Złote Przeboje, ale i w Wiśle, gdzie pojawimy się na Festiwalu Kuchni Zbójnickiej.

Złote Przeboje na wakacjach już w tę sobotę - 20 lipca - w Kudowie Zdroju. Spotykamy się tradycyjnie o godzinie 16.00. Grillować i bawić się będziemy na Stadionie KS Włókniarz przy ulicy Nad Potokiem. Na gości czekać będą oczywiście liczne konkursy prowadzone przez Zygmunta Chajzera oraz Piotra Jaworskiego - do wygrania moc upominków! Zabawę dopełnią w ten dzień wspaniałe koncerty. Na scenie Złotych Przebojów na wakacjach pojawi się Oddział Zamknięty (około godziny 18.30) oraz Maryla Rodowicz, której obecność zapowiedziana jest po godzinie 20.00.

Partnerami akcji są:

logotypy

dsc_1556

Wielkie grillowanie podczas poprzedniego spotkania w Kamieniu Pomorskim

 

Ale to nie koniec atrakcji przewidzianych na zbliżający się weekend. Wszystkich miłośników dobrego jedzenia zapraszamy również na wspólną zabawę do Wisły, gdzie odbywać się będzie Festiwal Kuchni Zbójnickiej.

20 i 21 lipca swoje niezwykłe umiejętności kulinarne prezentować będą drużyny profesjonalnych kucharzy, które walczyć będą o Złote Ciupagi podczas Konkursu Kulinarnego nominowanego do Kulinarnego Pucharu Polski. Konkurs poprowadzi gospodarz programu „Śląskie od kuchni” - Wiesław Ambros wraz z Telewizją Silesia.

Dla wszystkich miłośników jedzenia gospodarze przygotowali wiele atrakcji.

Więcej o wydarzeniach na DoradcaSmaku.pl

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies