Aktualności

Prymat wspiera Wielki Mecz

Jak co roku jesienny sezon w telewizji rozpoczyna Wielki Mecz, którego inicjatorem jest TVN. Prymat po raz kolejny włączył się w tę wyjątkową akcję.

W niedzielę, 30 sierpnia o godz. 17.00 po raz drugi odbędzie się Wielki Mecz pomiędzy TVN a TVP. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów oraz SMS-ów zostanie przeznaczony na rzecz odbudowy Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Cel jest szczytny, a sportowe emocje na pewno będą wielkie. Na czele drużyn staną Piotr Kraśko po stronie TVP i Grzegorz Kajdanowicz po stronie TVN. Na murawie pojawią się m.in. Tomasz Kammel, Andrzej Nejman, Antoni Królikowski, a także Rafał i Marcin Mroczkowie po stronie TVP, natomiast po stronie TVN - Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki, Kuba Wesołowski, Cezary Pazura, Filip Bobek czy Mikołaj Roznerski. Gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop.

Spotkanie na żywo pokaże TVP1 i TVN. Od godz. 14.00, przy stadionie na kibiców czekać będzie wiele atrakcji. Prymat jak zawsze wspiera Wielki Mecz, co będzie widoczne podczas samego wydarzenia oraz towarzyszących mu atrakcji. Zapraszamy do oglądania!

Transmisja na żywo - niedziela, 30 sierpnia, godz. 17.00, TVP1 i TVN.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies