Aktualności

Prymat sponsorem Wielkiego Meczu

Już w najbliższą niedzielę, 3 września, na stadionie Legii Warszawa odbędzie się długo wyczekiwany Wielki Mecz TVN. Po obu stronach boiska staną gwiazdy stacji TVN i przyjaciele fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny Prymat ma zaszczyt być sponsorem tego wydarzenia.

Wielkie emocje, gwiazdy w nowej, sportowej odsłonie, ale przede wszystkim szczytny cel – dochód ze sprzedaży biletów, a także wysłanych przez widzów SMS-ów, zostanie przeznaczony na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Wartość karetki to ok. 500 000 zł.

Po stronie drużyny TVN wystąpią między innymi Jakub Wesołowski, Hubert Urbański czy Piotr Kraśko. W ekipie WOŚP, pod wodzą kapitana, Jurka Owsiaka, zagrają z kolei Sebastian Mila, Maciej Orłoś czy Tomasz Lis.

Na Wielkim Meczu nie zabraknie również Roberta Sowy i Kulinarnego Tira Prymatu, z którego mistrz częstował będzie wszystkich chętnych doskonale doprawionymi porcjami sałat z grillowanym kurczakiem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do oglądania meczu, również przed telewizorami, start już o 15:50. Spotkanie zapowiada się naprawdę pasjonująco i trudno jest przewidzieć jego wynik. Jedno jest pewne – najważniejszy jest nie rezultat, lecz charytatywny cel.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies