Aktualności

Prymat i Fundacja TVN Nie jesteś sam

Jak co roku Fundacja TVN Nie jesteś sam i telewizja TVN organizują Wielki Mecz - Politycy kontra Gwiazdy TVN. To jedno z największych wydarzeń charytatywnych w telewizji, a jego partnerem w tym roku jest Prymat.

Politycy kontra Gwiazdy TVN spotkają się w najbliższą niedzielę (1 września) na stadionie w szczytnym celu, a sam mecz jak co roku będzie również doskonałym widowiskiem. Politycy, dziennikarze, aktorzy, prezenterzy i muzycy będą dzielnie walczyć, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Szczegóły przygotowań i pełny skład drużyn - pozostaje owiany tajemnicą… Jednak na pewno nie zabraknie znanych i lubianych twarzy.

Wszystko w imię akcji charytatywnej, z której dochód tradycyjnie zostanie przekazany na rzecz Fundacji TVN Nie jesteś sam. Sama zaś impreza otwiera nową ramówkę jesiennego sezonu telewizyjnego.

Wielkiemu Meczowi będzie towarzyszyć wiele wydarzeń dodatkowych, m.in. dwa kąciki kulinarne z Prymatem w Dzień Dobry TVN emitowane w sobotę 31 sierpnia i w niedzielę 1 września. Oba spotkania będą ściśle związane z Wielkim Meczem, a prowadzący Andrzej Polan przygotuje posiłki idealne dla sportowców. W niedzielę atmosferę podgrzewać będą przez cały dzień relacje „Przed meczem”, a o wsparciu Prymatu będą przypominać billboardy sponsorskie przed, w trakcie i po meczu.

Zapraszamy do oglądania Wielkiego Meczu.

Wielki Mecz, niedziela 16.40, TVN

Kulinarny kącik z Prymatem w DD TVN, sobota i niedziela, godz. 8.30.

wielki-mecz-2012-logotyp

 

 

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies