Aktualności

Promocja musztard Prymat – loteria lub zwrot pieniędzy

Zasady promocji musztard Prymat

Aby wziąć udział w promocji, należy kupić dowolną musztardę marki Prymat i zachować paragon. W loterii biorą udział wszystkie musztardy, zarówno te w opakowaniach promocyjnych, jak i w opakowaniach regularnych. Mechanizm promocji jest prosty, konsument sam wybiera rodzaj promocji, w której chce wziąć udział. Może to być loteria, czyli szansa na wygranie atrakcyjnych nagród pieniężnych lub zwrot kasy, jeśli konsument zdecyduje o zwrocie pieniędzy za zakupiony produkt.

Atrakcyjne nagrody - gotówka do wygrania

Loteria marki Prymat opiera się wyłącznie na nagrodach pieniężnych, które cieszą się dużą popularnością. Łączna pula nagród wynosi 200 tys. złotych. Co miesiąc główna nagroda to 10 tys. zł.  Natomiast co tydzień będzie odbywało się losowanie mniejszych nagród pieniężnych; 6 x 500 zł i 10 x 100 zł. Duża liczba nagród, to większa szansa na wygraną.

Promocja to dobra okazja na wygraną w loterii i zachęta do spróbowania musztard Prymat dzięki opcji cashback, czyli zwrotu pieniędzy.

Zapraszamy do udziału w promocji i próbowania musztard marki Prymat - do wyboru aż 15 wariantów smakowych. Więcej informacji na www.PROMOCJA.PRYMAT.pl

Promocja trwa od 01.06-30.11.2021

 

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies