Aktualności

Polskie smaki z międzynarodowym akcentem w Restauracji Roberta Sowy

Robert Sowa, ambasador marki Prymat otworzył restaurację w Warszawie. Nowe miejsce na mapie kulinarnej stolicy, które koniecznie trzeba odwiedzić, to N31 przy ul. Nowogrodzkiej. Podstawą karty dań jest polska kuchnia oraz tradycyjne polskie produkty z międzynarodowym akcentem.

Polskie smaki według Roberta Sowy

Przy menu serwowanym w Restauracji N31 warto się na chwilę zatrzymać. Najwyższej jakości produkty i niebanalne połączenia  smakowe są odzwierciedleniem pasji, z jaką Robert  Sowa przyrządza swoje dania.  Doskonałej jakości jagnięcina, foie gras, soczysta polska dziczyzna, w której prym wiodą jeleń i sarna – to podstawa mięsnych dań. Na każdego smakosza czerwonego mięsa czeka wyselekcjonowana sezonowa wołowina, steki tomahawk czy hiszpańskie Waguy. Podlaski Kumpiak, kindziuk i słonina  to przysmaki regionalne, których smak uzupełniają najlepsze nalewki z niecodziennych owoców: jak dereń, pigwa czy aronia. Świeże ryby i owoce morza od klasycznej grillowanej ośmiornicy po świeże homary to niekwestionowane pozycje nr 1 restauracyjnej karty menu. Dodatki dostarczane przez zaprzyjaźnionych hodowców wpływają na idealną harmonię ziół jadalnych i kwiatów w daniach w N31. Carpaccio ze śledzia Matias, wędzony dymem z drzew owocowych łosoś z awokado i pomelo z yuzu czy czarny cavior ze srebrzystego jesiotra na racuszku ziemniaczanym to zakąski, które są bardzo dobrym początkiem każdego menu degustacyjnego. Szeroki wybór alkoholi z najciekawszych zakątków świata, w tym wina sprowadzane z najlepszych winnic, uzupełnia i podkreśla smak serwowanych potraw na ul. Nowogrodzkiej 31. Słodkim zwieńczeniem całości są wykwintne desery, które nie tylko znakomicie smakują, ale również ciekawie prezentują kunszt cukiernictwa.

Spotkanie ze znajomymi lub biznesowy lunch

Klimat restauracji tworzą specjalnie zaaranżowane wnętrza i modne dodatki, a stare grafiki przedwojennej Warszawy przełamują charakter nowoczesnego miejsca. Otwarta kuchnia sprzyja swobodzie oraz bliskim relacjom pomiędzy kuchnią a gośćmi. Widoki na wielkomiejską przestrzeń z Pałacem Kultury w tle to doskonałe otoczenie zarówno na udaną randkę, wyjście ze znajomymi, jak i na biznesowy lunch.

Wygraj kolację w N31!

Warto przyjść na romantyczną kolację, weekendowy obiad np. podczas zwiedzania Warszawy czy lunch biznesowy w tygodniu. Taką kolację można też wygrać w  konkursie w serwisie DoradcaSmaku.pl

Restauracja N31

Warszawa, ul. Nowogrodzka 31

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies