Aktualności

Ostatnie dni wielkiej loterii Carrefour, w której do wygrania są warsztaty kulinarne w Restauracji Roberta Sowy N31.

Jeszcze tylko do najbliższego poniedziałku można wziąć udział w wielkiej loterii z markami Prymat i Kucharek w sieci Carrefour. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody, wśród których główną są Warsztaty kulinarne połączone z kolacją u samego Roberta Sowy, w jego nowej warszawskiej Restauracji N31.

Wygrana poza warsztatami oraz posiłkiem w restauracji Roberta Sowy, obejmuje także kartę przedpłaconą na dojazd i noclegi oraz bony do zrealizowania na wielkie zakupy w sieci Carrefour. Kulinarną przygodę zwycięzca przeżyje wraz ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi. Pakiet obejmuje pokrycie kosztów maksymalnie dla 12 osób, a wartość łączna głównej wygranej to aż 15 000 zł.

Nagród jest więcej

Dodatkowo wygrać można bony na zakupy w sieci Carrefour o wartości 3 000 zł. Codziennie także losowane są kosze przypraw i książki Roberta Sowy. Weekend to dobra okazja, by wybrać się do Carrefour, zrobić zakupy i zawalczyć o naprawdę wartościowe nagrody!

W jaki sposób wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zakupić jednorazowo 3 dowolne produkty spośród marek Prymat i Kucharek oraz zachować dowód zakupu. Następnie należy wysłać SMS o treści Prymat.numer dowodu zakupu pod numer 70908. Koszt wysłania SMS-a to jedyne 0,62 zł. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa sp. z o.o.

Pełną treść Regulaminu przeczytać można Tutaj.

N31 Bar&Restaurant to nowa restauracja przy ul. Nowogrodzkiej 31 w Warszawie, w której menu znajdują się potrawy bazujące na autorskich pomysłach mistrza kulinarnego. Podstawą jest kuchnia polska z międzynarodowymi akcentami. We wnętrzach dominuje nowoczesność, która przeplata się z charakterem przedwojennej Warszawy. Ponadto klimat gościny i bliskiego kontaktu z każdym gościem potęguje otwarta kuchnia, która jest doskonałą okazją do podpatrzenia słynnego kucharza przy pracy.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies