Aktualności

Ostatni weekend z „Latem z Radiem”

To już ostatnia szansa, aby odwiedzić miasteczko „Prymatu” podczas imprezy „Lato z Radiem”. Dwie lokalizacje, w których odbędzie się impreza to Kutno i Otwock.

Grillowane przysmaki prosto od Roberta Sowy

Dla wszystkich mieszkańców Kutna i Otwocka oraz tych, którzy spędzają ostatnie letnie dni w tych lokalizacjach przygotowaliśmy wspaniałą możliwość, by skosztować przysmaków z kurczaka. Serwował je będzie sam mistrz kulinarny Robert Sowa, który wraz ze swoją ekipą będzie częstował wszystkich chętnych solidnymi porcjami przyprawionymi przyprawami Prymat. Wraz z kawałkami grillowanych mięs na talerze degustujących powędruje porcja zielonych sałat, które dostarczył partner wydarzenia – marka eisberg.

Oprócz atrakcji czekających w kulinarnym tirze czeka na wszystkich koło fortuny. Kto nim zakręci oraz odpowie na proste pytanie dotyczące produktów, ten na pewno otrzyma jedną z przygotowanych nagród: przyprawy Prymat i Kucharek, gadżety kuchenne od eisberg, a także wartościowy asortyment kuchenny.

„Lato z Radiem” słynie z dobrej polskiej muzyki, której można posłuchać na żywo. To doskonała oprawa dla wszystkich atrakcji, które zaplanował organizator.

Najbliższe i już ostatnie imprezy z cyklu „Lato z Radiem”:

Zapraszamy!

27.08 Kutno, Plac Wolności

28.08 Otwock, OKS Otwock, ul. Sportowa 1

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies