Aktualności

Nowy numer E-magazynu kulinarnego już do pobrania!

Z nieukrywaną dumą prezentujemy Wam świeżutki, pełen wiosennych smaków i zapachów e-magazyn. W numerze znajdziecie zarówno coś do przeczytania, jak i zupełnie nowe przepisy na dania wielkanocne i wiosenne. Koniecznie sięgnijcie po gorący jeszcze numer.

Na łamach e-magazynu przeczytacie dwa świetne wywiady ze znakomitymi kucharzami – Robertem Sową i Andrzejem Polanem, którzy w tym miesiącu rozpoczęli swój debiut w roli prowadzących nowe programy kulinarne w telewizji. Wiemy także, że zarządzają swoimi restauracjami i przygotowują w nich wykwintne dania. Jak jednak świętują Wielkanoc we własnych domach i jakimi przysmakami raczą swoich bliskich? Tego na pewno dowiecie się z lektury e-magazynu.

W numerze przeczytacie także inspirujący felieton o nadchodzącej wielkimi krokami wiośnie i o tym, z jaką radością na nią reagujemy oraz jak odmienia naszą kuchnię i codzienny jadłospis.

Dowiecie się więcej, czym jest chrzan – kulinarny as w rękawie, do jakich potraw go używać, jak dopasować rodzaj do serwowanego dania. Coś, co dawniej spędzało sen z powiek gospodyniom i pochłaniało zdecydowanie zbyt wiele czasu  w trakcie świątecznych przygotowań, dzisiaj jest łatwo dostępne w wygodnych słoiczkach. A do tego chrzanu jest tak wiele rodzajów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Przepisy, czyli jak przygotować wielkanocne dania

Duża część numeru poświęcona jest także temu, co chyba najważniejsze. W oparciu o przepisy na tradycyjne wielkanocne potrawy poddanym wiosennemu liftingowi będziecie mogli przygotować olśniewające i pełne aromatów dania. To nie wszystko. Najbardziej aktywni użytkownicy serwisu DoradcaSmaku.pl prezentują dania, które według nich stanowią kwintesencję wiosennego menu. Już dzisiaj pobierzcie e-magazyn nieodpłatnie na swoje komputery.

Po apetyczną lekturę zapraszamy: TUTAJ

pop-up---e-magazyn_wiosna

Wydanie nr 6. Wielkanocno-wiosnne

  • Robert Sowa odkrywa wielkanocne smaki
  • Chrzan – lubię to!
  • Wiosna w kuchni okiem Andrzeja Polana
  • Przepisy użytkowników serwisu
  • Wiosna, ach to ty!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies