Aktualności

Nowe produkty w sklepie internetowym Prymat

Od teraz w sklepie Prymat znajdziecie nie tylko uwielbiane przez Was zioła i mieszanki przypraw, ale również praktyczne gadżety kuchenne.

Fartuch kuchenny z logotypem marki Prymat i deska do krojenia, którą z pewnością kojarzycie z telewizyjnej kuchni Doradcy Smaku, od teraz są dostępne w ofercie sklepu internetowego Prymat. Wiemy jak wielką rolę kucharze przykładają do odpowiedniego wyposażenia kuchni, dlatego deska do krojenia, którą oddajemy w Wasze ręce, spełni ich najwyższe oczekiwania. Jest niezawodna w trakcie krojenia składników do przygotowywanych dań, ale również poprzez swój nowoczesny design idealnie wpisze się we wnętrze Waszej kuchni.  

Fartuch kuchenny z niebanalnym napisem "Gotuję dla Ciebie, bo lubię", to świetny pomysłu na niedrogi i personalizowany prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Uniwersalny krój i kolor fartucha przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. 

Przypominamy również, że robiąc zakupy za minimum 150 zł możecie skorzystać z darmowej dostawy! To odpowiedni moment, aby zrobić zapasy przypraw i ziół w kuchni, a także wyposażyć swoją kuchnie w nowe gadżety.  

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień. Ilość produktów jest ograniczona.  

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies