Aktualności

Nowe młynki Prymat

Prymat powiększył asortyment o dwie przyprawy w młynkach. Nowości to Chili z solą morską i Sól morska z pieprzem.
Połączenie znanych i cenionych smaków umożliwiło stworzenie wyjątkowych kompozycji, które urozmaicą przyrządzanie przeróżnych dań. Dzięki poręcznym i wygodnym w użyciu młynkom, przyprawianie staje się jeszcze prostsze. Chili z solą morską i Sól morska z pieprzem przydadzą się w każdej kuchni.

Chili z solą morską
Sól to przyprawa używana w kuchni na co dzień, niezbędna przy przygotowywaniu większości potraw. Wzbogacona o pikantną papryczkę chili zyskuje nowy, intrygujący charakter i może z powodzeniem dodawać daniom nuty ostrości. Nie tylko poprawia smak potraw, ale także nadaje im apetyczny kolor. Z tego względu świetnie sprawdza się jako uzupełnienie białych sosów. Bardzo dobrze pasuje także do dań z fasoli, potraw mięsnych, gulaszów, zup, ryb i owoców morza.

Sól morska z pieprzem
Mieszanka dwóch podstawowych przypraw, czyli soli i pieprzu, to propozycja dla wszystkich ceniących wygodę. Jednym ruchem można dodać do dania obu składników. Zastosowanie mieszanki jest niezwykle szerokie, dodamy ją do dań mięsnych, zup, sosów, a także wszystkich potraw, którym chcemy nadać wyjątkowy charakter.

Chili z solą morską i Sól morska z pieprzem to nie koniec innowacji Prymatu. W sprzedaży pojawiły się już młynki z nową, atrakcyjną szatą graficzną. Dzięki temu mogą jeszcze lepiej prezentować na się na naszych kuchennych półkach. W ofercie młynków Prymat znajduje się obecnie siedem przypraw: Pieprz czarny, Pieprz kolorowy, Przyprawa do sałatek, Sól morska, Sól ziołowa, Chili z solą morską i Sól morska z pieprzem. Dzięki poręcznym opakowaniom i mechanizmowi mielenia można wygodnie i szybko dodawać przyprawy do ulubionych potraw. Polecamy!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies