Aktualności

Nowa odsłona serwisu Doradcasmaku.pl

Z radością ogłaszamy, że odświeżyliśmy serwis kulinarny Doradcasmaku.pl

Oprócz atrakcyjnej szaty graficznej, wprowadzone zostały zmiany mające na celu podniesienie jakości obsługi użytkowników oraz dostosowanie się do najnowszych trendów technologicznych.

Głównym celem było uporządkowanie oraz zaktualizowanie infrastruktury. W nowej odsłonie podnieśliśmy poprzeczkę, tworząc innowacyjne i atrakcyjne rozwiązania dla każdego użytkownika serwisu.

Nowe Rozwiązania dla Mobilnych Pasjonatów Kuchni

W dzisiejszych czasach niemal 90%  społeczności serwisu doradcasmaku.pl korzysta z niego za pomocą swoich smartfonów. Z myślą o mobilnych pasjonatach kuchni skupiliśmy się na doskonaleniu wersji mobilnej, co sprawi, że poszukiwanie kulinarnych inspiracji stanie się jeszcze bardziej intuicyjne i satysfakcjonujące.

Innowacyjne Funkcje dla Wygodnego Gotowania

Projektując nową wersję mobilną, wprowadziliśmy szereg innowacyjnych funkcji, które znacząco ułatwią korzystanie z przepisów. Oto kilka z nich:

  • Zatrzymaj wyświetlanie: Teraz masz pełną kontrolę nad tempem odkrywania przepisów. Zatrzymaj wyświetlanie w dowolnym momencie i skup się na przygotowaniu idealnego dania.
  • Czytelniejsza lista składników: Drobne detale robią różnicę. Nasza nowa lista składników została zaprojektowana tak, aby zapewnić czytelność i przejrzystość, nawet podczas przygotowywania skomplikowanych dań.
  • Wyszukiwarka z funkcją podpowiadania: Nie musisz znać pełnej nazwy dania, aby je znaleźć. Nasza inteligentna wyszukiwarka podpowiada i pozwala odnaleźć idealny przepis z łatwością.

 Przygotuj się na kulinarne odkrycia i dołącz do społeczności Doradcasmaku.pl

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies