Aktualności

Nowa odsłona przypraw Prymat

Mówią, żeby nie oceniać książki po okładce, ale my dbamy, aby jakość naszych przypraw miała odzwierciedlenie w opakowaniach. Dlatego wprowadzamy nową szatę graficzną saszetek:  ciekawszą i bardziej praktyczną. Zmieniamy ją Was i mamy nadzieję, że  nasza mała metamorfoza przypadnie Wam do gustu!

Pierwsze zmiany dostrzeżecie już na „okładce”. Zadbaliśmy, by nazwy były większe i bardziej czytelne, dzięki czemu łatwiej odnajdziecie potrzebne przyprawy na półce. Front saszetki wypełniliśmy apetycznymi zdjęciami składników oraz potraw, umieszczając je na charakterystycznym dla marki Prymat, bordowym tle. Chcieliśmy, by wizualna strona saszetki była równie dopracowana, jak nasze kompozycje przypraw i już samo opakowanie było obietnicą smaku, jaki zapewni jego zawartość.

Dbanie o jakość w każdym detalu to nasza pasja. Podobnie jak gotowanie, gdzie również liczą się szczegóły i często niewielkie szczypty odpowiednich dodatków mogą zamienić zwykłe danie w pyszną ucztę.

Zazwyczaj z tyłu opakowań przypraw jednorodnych oraz mieszanek Prymat mogliście znaleźć przepisy. Postanowiliśmy to zmienić, ponieważ chcemy nie tylko dodawać smaku Waszym potrawom, ale przede wszystkim Was inspirować. Gotowanie może być fascynującą przygodą, odkrywaniem najbardziej nieoczekiwanych połączeń aromatów i smaków.

Na nowych saszetkach Prymat znajdziecie więc „kartkę z notesu” – taką, jaką czasem przyczepiamy na lodówce, żeby o czymś pamiętać lub zostawić instrukcje bliskim. Zwięzła notatka powie Wam, co warto wiedzieć o danej przyprawie, do czego pasuje i jakie może mieć nietypowe zastosowanie. Dzięki temu będziecie dobierać zioła i mieszanki z pełną świadomością efektu, którego możecie się spodziewać. Podpowiemy Wam to i owo. Zainspirujemy do eksperymentowania.

Nowe opakowania naszych przypraw będą stopniowo zastępować obecne. Niektóre z nich już znajdziecie na sklepowych półkach. Chcemy być z Wami podczas gotowania i wypełniać Wasze kuchnie wyjątkowym aromatem!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies