Aktualności

Nowa odsłona opakowań Prymat

Na półkach możemy już znaleźć nowe opakowania przypraw Prymat. Zmieniona grafika opakowań podkreśla najlepsze cechy produktu, a jednocześnie odświeża jego wizerunek.

Efekt nowości został dokonany poprzez modyfikację układu grafiki, zarówno na froncie, jak i na tyle opakowania. Z przodu uwagę przyciągają nowe apetyczne zdjęcie oraz dodatek koloru czarnego, który podkreśla silny charakter marki. Na odwrocie opakowania pozostał inspirujący przepis z użyciem wybranej przyprawy, a dodatkowo treść została wzbogacona o porady z cyklu „Warto wiedzieć”.  Dzięki poradom można dowiedzieć się do jakich potraw wykorzystać wybraną przyprawę. Zmiany podkreślają charakter marki jako nowoczesnej, otwartej na zmiany, a zachowanie kojarzonej przez konsumentów bordowej kolorystyki zapewnia silną rozpoznawalność produktu na półce.

Ewolucja wyglądu opakowania jest jednym z elementów wyznaczonej ścieżki rozwoju, w której cele wpisuje się szukanie nowatorskich rozwiązań w kuchni z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości proponowanych smaków.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies