Aktualności

Na ratunek rodzinnej restauracji – „Kuchenne rewolucje” w Sanoku

Restauracja z winiarnią miała być żyłą złota. W rzeczywistości okazała się prawdziwą porażką. Wciąż wprowadzane w lokalu zmiany nie przyciągają tłumów. W czym tkwi problem? Czy „Kuchenne rewolucje” będą w stanie odmienić złą passę i lokal zacznie przynosić zysk? O tym przekonamy się już dzisiaj!

Ania i Daniel postanowili otworzyć restaurację z winiarnią, kiedy zaczęli borykać się z problemami finansowymi. Jednak z czasem życie szybko pokazało, że interes, który miał pomóc im wyjść ze złej sytuacji finansowej i stać się stałym źródłem dochodu, tylko ich pogrąża. Mieszkańcy Sanoka szerokim łukiem omijają restaurację, co doprowadziło do redukcji menu i przekształcenia w lokalną pizzerię. Ale również ten plan okazał się prawdziwą klapą. Młode małżeństwo, które za wszelką cenę chce walczyć o przetrwanie swojego biznesu postanowiło ograniczyć się do serwowania domowych obiadów, przygotowanych przez panią Anię. Jak jednak życie zweryfikowało, jedynym wiernym miłośnikiem kuchni pani Ani jest jej własny mąż – pan Daniel. Zdesperowani właściciele postanowili skorzystać z pomocy znanej restauratorki. Czy „Kuchenne rewolucje” będą w stanie pomóc małżeństwu, którego lokal stoi na skraju bankructwa? Czy pan Daniel, broniący kuchni swojej żony jak lew będzie w stanie przyjąć słowa krytyki pod jej adresem? O tym wszystkim przekonamy się już dzisiaj na antenie TVN.

„Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN co czwartek o 20.50. Zaraz potem możecie oglądać nowy format "Kuchenne Rewolucje Powroty" na TVNplayer.pl - zobaczcie jak radzą sobie restauracje, które znacie z poprzednich sezonów.

Więcej o programie znajdziecie na DoradcaSmaku.pl

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies