Aktualności

MUSZTARDOWY ZAWRÓT GŁOWY

Musztarda jest niezbędnym dodatkiem w każdej kuchni. Ceni się ją nie tylko za walory smakowe, ale również ze względu na wszechstronne zastosowanie w kulinariach.

Musztardy Prymat cieszą się coraz większym uznaniem konsumentów. Systematycznie rosną nasze udziały rynkowe w kategorii musztardy. Zależy nam zarówno na utrzymaniu tendencji wzrostowej sprzedaży jak i na możliwie najszerszym dotarciu do konsumentów z komunikatem, że firma Prymat obok znanych i lubianych przypraw oferuje również doskonałe jakościowo i smaczne musztardy. W związku z tym we wrześniu 2020 rozpoczęliśmy kampanię reklamową, w kanale digital, w trakcie której promujemy różne rodzaje musztardy Prymat.

Celem trwającej kampanii jest nie tylko komunikacja smaku musztardy Prymat. Zależy nam, aby konsumenci odkryli również nowe, być może nieznane im dotychczas możliwości wykorzystania musztardy w kuchni. Wraz z Robertem Sową, który jest uznanym kulinarnym ekspertem, przygotowaliśmy zestaw przepisów, które w swoich składnikach zawierają różnorodne musztardy. Znaleźć je można w specjalnej sekcji serwisu doradcasmaku.pl lub wpisując w wyszukiwarkę tego serwisu hasło najsmaczniej z musztardą

Stworzyliśmy odrębną grupę przepisów i skierowaliśmy do niej ruch z reklam w serwisach społecznościowych aby pokazać, że musztarda wspaniale komponuje się z każdym rodzajem mięsa, z rybami, warzywami, a także z serem. Jest niezastąpionym składnikiem wielu sosów i marynat. Z powodzeniem funkcjonuje jako samodzielny dodatek smakowy, a nawet można jej użyć do przygotowywania wytrawnych wypieków. Potrawy, które zebraliśmy na potrzeby kampanii musztardowej to również posiłki na różne pory dnia i okazje. Znajdziecie tam zarówno śniadania, szybkie przekąski, dania obiadowe jak i pomysły na eleganckie kolacje. 

Czas trwania kampanii to wrzesień i październik 2020, a po musztardowe inspiracje zapraszamy przez cały rok do serwisu www.doradcasmaku.pl

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies