Aktualności

Mistrz Smaku – wyjątkowa akcja TVN i Prymat

Nowa, wyjątkowa akcja TVN i Prymat - Mistrz Smaku właśnie wystartowała. Odkrywamy wspólnie Mistrzów Smaku - osoby, które poprzez gotowanie okazują swoim bliskim miłość lub sympatię.

W wielu domach w Polsce gotują na co dzień niezwykli ludzie, którzy często pozostają niezauważeni. Ideą akcji jest docenienie tych kulinarnych bohaterów, twórców niezapomnianych smaków, które łączą się z najpiękniejszymi wspomnieniami – z dzieciństwem, wyjątkowym spotkaniem czy ważnym wydarzeniem. Akcja ma na celu ich odnalezienie, podziękowanie im za ich niezwykły dar, a także opowiedzenie o nich innym.

Jeśli znacie kogoś, kto jest dla Was Mistrzem Smaku i chcecie podzielić się swoimi historiami z nami - zgłoście się do akcji. W ten sposób możecie wyrazić uznanie dla osoby, która przez swoją pasję kulinarną i przyrządzanie niezwykłych potraw wyraża uczucia. Macie szansę wygrać wspólnie 100.000 złotych! Kandydatury można zgłaszać od 2 września na stronie www.mistrzsmaku.tvn.pl, gdzie znajduje się również regulamin akcji. Do zgłoszeń należy dołączyć krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie ta osoba jest dla Ciebie Mistrzem Smaku i wybrać jedną z pięciu kategorii.

W Jury zasiadają: Daria Widawska, Grażyna Wolszczak, Michel Moran oraz Robert Sowa. I to oni właśnie wyłonią spośród wszystkich zgłoszeń Mistrzów Smaku w pięciu kategoriach: Kocham, Lubię, Szanuję, Pomagam, Smakuję. Spośród nich natomiast widzowie będą mogli wybrać swojego faworyta. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 25 listopada.

Wszelkie informacje, przebieg akcji „Mistrz Smaku” oraz jej regulamin znajdują się na oficjalnej stronie  www.mistrzsmaku.tvn.pl. Szczegółów można także wypatrywać w telewizji TVN, między innymi w programie Dzień dobry TVN. W Akcję zaangażowały się takie znane osobistości, jak Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Joanna Krupa, Otylia Jędrzejczak, Patricia Kazadi, Michał Piróg czy Mariusz Czerkawski. Dodatkowe informacje uzyskać można, śledząc kanały You Tube takich blogerów, jak: Fit Lovers, Blowek, Reżyser Życia, Miss PK Project, Damian Kordas, Modny Tata czy Piotr Ogiński. Oni również opowiadają o swoich Mistrzach Smaku.

Akcję obserwować można również w serwisie Doradca Smaku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies