Aktualności

Michel Moran wraca w XIX edycji “Doradcy Smaku”!

Już od 4 września, od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:10 na antenie TVN będziecie mogli obejrzeć jak powstają nowe, przepyszne dania tworzone przez kulinarnego eksperta - Doradcę Smaku. Prowadzącymi program byli już m.in. Michel Moran, Andrzej Polan, Robert Sowa i Daria Ładocha. Każdy z nich wniósł swój cenny wkład i w ciekawy sposób pokazał jak przygotować ulubione dania ze swojej kuchni.

Po latach, "Doradcę Smaku" ponownie poprowadzi Michel Moran - uroczy, charyzmatyczny, dowcipny oraz bardzo doświadczony francuski kucharz i restaurator o hiszpańskich korzeniach. Dania przygotowane przez Michela zachwycą Was nie tylko różnorodnością, prostotą wykonania, doborem składników, ale przede wszystkim bogatym, wspaniałym smakiem. Zobaczycie m.in. jak zrobić francuskie naleśniki, zupę warzywną, soczystego kurczaka, czy pasztet.

Zapraszamy przed telewizory! Od 4 września, co tydzień, od poniedziałku do czwartku włączcie TVN i zobaczcie jak Michel przygotowuje nowe przysmaki. Tuż po emisji programu, wszystkie przepisy znajdziecie na www.DoradcaSmaku.pl.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies