Aktualności

Michel Moran – nowy ambasador marki Prymat

Z wielką przyjemnością informujemy, że Michel Moran, profesjonalista sztuki kulinarnej, a także znana i ceniona osobowość telewizyjna, został ambasadorem marki Prymat.

Prymat to gwarancja smaku i jakości, a także konsekwentnie budowana pozycja lidera na rynku przypraw. Natomiast Michel to autorytet, którego nie trzeba szczególnie przedstawiać. Każdy go zna i lubi, a to rekomendacja sama w sobie. Dlatego podjęcie jeszcze bliższej współpracy to dla nas wiadomość szczególnie ważna, bowiem Michel z prawdziwą pasją i zaangażowaniem używa produktów marki Prymat. Jest do nich szczerze przekonany, co podkreśla przy wielu okazjach

WYJĄTKOWA WSPÓŁPRACA

Z Michelem Moranem nasza marka współpracuje od wielu lat – to właśnie on był pierwszym prowadzącym program „Doradca Smaku” i miał niewątpliwy udział w tym, że od samego początku program zyskał sympatię i pozytywny odbiór widzów. Po latach współpraca zatoczyła koło i Michel Moran powrócił nie tylko jako prowadzący, ale został także oficjalnym ambasadorem marki Prymat, co oznacza wspólne działania na szerszą niż dotychczas skalę. W świecie kulinariów Michel Moran wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, oryginalnym stylem i autorskim podejściem do gotowania, ale też wielkim poczuciem humoru i dystansem. Jest lubiany i kojarzony w każdej grupie wiekowej. Zapraszamy również do serwisu www.doradcasmaku.pl, gdzie pojawiają się wskazówki i ciekawostki od Michela Morana!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies