Aktualności

Lato z Radiem… i z Prymatem, Kucharkiem i Smakiem

Tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas tegorocznej trasy koncertowej „Lata z Radiem" (największej w Polsce). We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia PR odwiedzi 20 miast, gdzie zagra koncerty „Lata z Radiem". Pierwszy koncert odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim (26 czerwca), ostatni w Ostródzie (29 sierpnia). Gwiazdami „Lata z Radiem" 2010 będą m.in.: Jacek Stachursky, Kasia Kowalska, Patrycja Markowska, Kombii, Varius Manx, Leszcze, Brathanki, Blue Cafe, IRA i Artur Gadowski, Robert Gawliński, Andrzej Piasek Piaseczny, Formacja Nieżywych Schabuff, Banda i Wanda, Andrzej Krzywy i De Mono, Kabaret OTTO, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów oraz rewelacyjny Boogie Boys. Program dla dzieci przygotują Pan Japa oraz tajemniczy Papug.

Wszystkie koncerty „Lata z Radiem" poprowadzą Zygmunt Chajzer oraz Roman Czejarek. Na każdej imprezie wystąpią co najmniej dwie gwiazdy muzyczne (za każdym razem inne) oraz kabaret. Najciekawsze koncerty „Lata z Radiem" będą transmitowane w Programie 1 Polskiego Radia w wakacyjne niedziele.

Na każdej imprezie specjalny pokaz kulinarny oraz pyszne jedzenie z super-grilla przygotuje mistrz kulinarny Robert Sowa wraz ze swoją znakomitą ekipą sześciu najlepszych kucharzy w Polsce. Przepisy mistrza Sowy dostępne będą dla zainteresowanych w specjalnie wydanej książce kulinarnej dostępnej (razem z nową płytą i tegoroczną maskotką „Lata z Radiem") w sklepiku na naszej trasie.

Bardzo wiele atrakcji przygotowali nasi partnerzy. Na każdej imprezie piwo Żubr zaprosi Państwa do swojego wakacyjnego miasteczka smaków i napojów. Tajniki kuchni regionalnej oraz sekrety produkcji najlepszych serów pleśniowych w Polsce zdradzi Lazur (oczywiście tu też można liczyć na pyszny poczęstunek).

Cyfra Plus oraz MiniMini zaprezentują multimedialny pakiet kanałów telewizyjnych dla każdego, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Już dziś możemy zdradzić, że przygotowane zostały całe worki cennych nagród, które będą rozdane na trasie.

Pokazy kulinarne mistrza Roberta Sowy zabezpieczają Prymat oraz Łosoś Norweski.

Ministerstwo Zdrowia razem ze swoją niezwykłą ekipa zaprasza chętnych do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz umożliwi paniom dyskretne przeprowadzenie darmowych badań mamograficznych.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego pomoże przekonać naszych gości do tego, że... Polska jest piękna! Pokażemy jak wykorzystywane są fundusze europejskie i które regiony naszego kraju zyskały już dzięki takiej pomocy. O tym wszystkim będziemy też opowiadać na radiowej antenie „Lata z Radiem" w specjalnym codziennym „Magazynie Turystycznym".

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury będzie propagować zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

LATO Z RADIEM 2010 - trasa koncertowa (koncerty od 16.00 do 22.30)
I etap trasy:

26 czerwca  Ostrów Wielkopolski 

27 czerwca  Częstochowa

3 lipca        Świeradów Zdrój

4 lipca        Polanica Zdrój

10 lipca      Ełk

11 lipca      Kętrzyn

17 lipca      Władysławowo

18 lipca      Stegna

24 lipca      Darłowo

25 lipca      Rewal

31 lipca      Krynica (Górska)

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies