Aktualności

Kulinarny karnawał

Czas karnawałowej zabawy łączy się także z kulinarnym szaleństwem. Odkrywanie nowych smaków i aromatów to znakomity pomysł na rozpoczęcie Nowego Roku - zapraszamy na Kulinarny karnawał!

W trakcie karnawału, który początkuje już Sylwester uwielbiamy się bawić, ale i dobrze zjeść. Jeśli wybieracie się na wystawne bale, tudzież kameralne przyjęcia w Waszych ulubionych restauracjach to z pewnością czekać będzie tam na Was moc wspaniałych dań. A jeszcze wspanialsze półmiski pełne smakowitych przystawek i dań głównych może czekać na gości w Waszych domach podczas kameralnych zabaw.

Jeżeli więc planujecie zabawę w domu, to z pewnością już powoli zastanawiacie się, co na nią przygotować. Na każdej z takich imprez doskonale sprawdzają się drobne przekąski, które też niestety często pochłaniają najwięcej przygotowań. Ich jednak nie powinno zabraknąć. Najprostsze w przygotowaniu będą koreczki o dowolnych w kombinacji smakach i kształtach. Jeżeli poszukujecie czegoś innego niż zwykle, to możecie na przykład zrezygnować z tradycyjnego połączenia smaków na rzecz słodkich, dodając na przykład winogrona, które bardzo smacznie łączą się z serkami pleśniowymi.

Drobne kanapeczki to również stały bywalec wszelkich domowych przyjęć. Wyglądają pięknie na półmiskach i znikają bardzo szybko, dlatego też trzeba się przygotować na przygotowanie większej ich ilości. Po więcej inspiracji na karnawałowe smakołyki zapraszamy TUTAJ.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies