Aktualności

Kuchnia włoska bohaterem ,,Kuchennych rewolucji”

Chociaż kuchnia włoska ma w Polsce wielu zwolenników, to jednak warszawska restauracja ,,Gusto" wciąż świeci pustkami. ,,Kuchenne rewolucje" przyjeżdżają tu ze specjalną misją!

Duże osiedle mieszkaniowe w podwarszawskim Piasecznie, a w jego sercu włoska restauracja ,,Gusto". Wielu potencjalnych klientów sprawia, że restauracja powinna odnieść sukces, jednak w rzeczywistości sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Stosowanie najlepszych składników do przygotowania serwowanych potraw i wprowadzenie taniego zestawu obiadowego nie przekonało lokalnych gości do odwiedzenia restauracji. Taka sytuacja sprawia, że narasta sfrustrowanie właściciela obiektu, Pana Zbyszka, który swoje niezadowolenie daje odczuć odwiedzającym gościom i pracownikom lokalu. Zdaniem personelu i żony restauratora nerwowość szefa nie pomaga, wręcz przeciwnie prowadzi do niepotrzebnych spięć i kłótni. On sam natomiast przyznaje, że ,,osiedle go wykończyło". Jak przekonać okolicznych mieszkańców, żeby zaczęli odwiedzać „Gusto”? Co zrobić, żeby rozgoryczony właściciel polubił własną restaurację i swoich gości? To będzie trudne zadanie, dlatego ,,Kuchenne rewolucje" przyjadą tutaj ze specjalną misją!

„Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN co czwartek o 20.50. Zaraz potem możecie oglądać nowy format "Kuchenne Rewolucje Powroty" na TVNplayer.pl - zobaczcie jak radzą sobie restauracje, które znacie z poprzednich sezonów.

Więcej o programie znajdziecie na DoradcaSmaku.pl

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies