Weź udział w konkursie TOP POLSKI SMAK!
Nowy konkurs dla użytkowników serwisu Doradca Smaku i fanów Prymat! Sprawdź szczegóły
czytaj więcejTrzydziestoletnia tradycja powinna być synonimem wysokiej jakości i dobrego smaku. W przypadku Zajazdu Rudzkiego niestety nie ma to miejsca.
W zajeździe bardzo rzadko pojawiają się goście, dlatego najczęściej gotuje się tu dla szefa. Wprawdzie szuka on rozwiązania by polepszyć sytuację Zajazdu, ale niechętnie inwestuje w cokolwiek. Co więcej - zdarza mu się często zapomnieć o kupieniu towaru do przygotowania dań z karty. I jak tu gotować? Niezbędne w tej sytuacji są Kuchenne Rewolucje!
Oglądajcie program już dziś o godz. 21.30 w TVN
Nowy konkurs dla użytkowników serwisu Doradca Smaku i fanów Prymat! Sprawdź szczegóły
czytaj więcejTej zimy postaw na aromatyczne propozycje, które nie dość, że zachwycą Cię swoim korzennym, wyrazistym smakiem, to sprawią, że nawet najmroźniejszy dzień okaże się znacznie cieplejszy!
czytaj więcejPrzyprawy w młynku mogą kompletnie odmienić smak Twoich potraw – dowiedz się, jak i dlaczego!
czytaj więcej