Aktualności

„Kuchenne rewolucje” start 13 sezonu już w czwartek

Już w najbliższy czwartek o 21:30 premiera 13 sezonu „Kuchennych rewolucji”! Tym razem ekipa programu wybrała się do małej miejscowości na Podlasiu, aby uratować „Bar u Marka”. Sytuacja lokalu wygląda dramatycznie – brak klientów, pomysłów na przyszłość i co najważniejsze sił, aby walczyć o jego rentowność. Czy tak beznadziejną z pozoru sytuację można jeszcze uratować?
Optymistyczne plany, atrakcyjna lokalizacja pełna malowniczych widoków, obleganych w sezonie przez turystów. Jak się okazuje – to zbyt mało, aby lokalny bar mógł się utrzymać. Plan pana Marka na otwarcie w Knyszynie lokalu miał się okazać planem doskonałym na życie. To jednak szybko pokazało, że nie wystarczy – jak myśleli właściciele – serwować kebaby i mieć kogoś do obsługi, aby biznes się kręcił.
Zarówno pan Marek – zajęty pracą w gospodarstwie, jak i pani Agnieszka, która przede wszystkim poświęca swój czas choremu dziecku nie mają kiedy zadbać o to, aby menu satysfakcjonowało gości. Zatrudniona kucharka sama wychodzi z inicjatywą zmiany jadłospisu z fast food na lokalne potrawy. Ale i to okazuje się daremnym trudem. Gości jak nie było, tak nie ma dalej. Brak pomysłów, środków finansowych i przede wszystkim sił sprawia, że właściciele nie wiedzą, co dalej zrobić, aby uratować biznes, w który zostały zainwestowanie ciężko zarobione za granicą pieniądze. „Kuchenne rewolucje" mają do spełnienia prawdziwą misję, a o tym, jak przebiegła i jaki będzie jej finał więcej już w najbliższy czwartek na antenie TVN o 21.30. Zapraszamy!

Więcej na DoradcaSmaku.pl

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies