Aktualności

“Kuchenne rewolucje” w “Sielsko Anielsko”

Prowadzenie własnej restauracji było marzeniem Piotra, który spełnił je dzięki zaangażowaniu i pomocy swojej siostry, Karoliny. Piotr z zawodu jest kucharzem, po szkole gastronomicznej, a doświadczenie w gastronomii zdobywał w wielu miejscach. Aby otworzyć własny lokal w centrum Sieradza zaciągnął kredyt, a także skorzystał z pomocy siostry oraz rodziców, którzy przekazali mu swoje oszczędności. 

Piotr został szefem kuchni w swojej restauracji „Sielsko Anielsko”, chociaż spodziewał się, że na początku może być ciężko i zarobki nie będą satysfakcjonujące, to rzeczywistość okazała się gorsza niż zakładał w swoich wcześniejszych wyliczeniach. Okazało się, że klientów nie zachęcało nawet menu, ponieważ często rezygnowali z jedzenia na miejscu, chwilę po przeczytaniu karty. Piotr po miesiącach pod kreską zaczął tracić zapał i energię do pracy.

Piotrowi i Karolinie postanowiła pomóc przyjaciółka, która zajęła się reklamą restauracji w Internecie. Jej optymizm i wiara w poprawę sytuacji nie pomagały jednak szefowi kuchni. Zgodnie uznali, że w ich beznadziejnej sytuacji pomóc może tylko słynna restauratorka.

Czy uda się uratować upadającą restaurację? Czy znajdzie się sposób na przyciągnięcie klientów? O tym przekonacie się, oglądając "Kuchenne rewolucje" na antenie TVN w czwartek o godz. 21.30.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies