Aktualności

“Kuchenne rewolucje” i “Ugotowani” z Prymatem ponownie w telewizji

Po wakacyjnej przerwie na ekrany telewizorów wracają ulubione programy kulinarne. Już w tym tygodniu będzie można obejrzeć kolejne odcinki "Kuchennych rewolucji" i "Ugotowanych", a w nich - Prymat.

"Kuchenne rewolucje" to źródło wielu emocji a także doskonała rozrywka, dzięki czemu oglądalność tego programu od lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Ósmy już sezon to kolejna okazja, aby przyjrzeć się z bliska zmaganiom restauratorów, którzy licząc na odniesienie sukcesu, gotowi są odkryć swoje błędy na oczach widzów. Z jakimi kulinarnymi przeciwnościami losu przyjdzie się zmierzyć uczestnikom tej serii? O tym dowiemy się już dziś podczas premierowego odcinka programu.

"Ugotowani" to z kolei drugi popularny program kulinarny o zupełnie innej formule - cztery przyjęcia i czterech uczestników, którzy walczą o uznanie dla swoich umiejętności kulinarnych, jak i miano najlepszego gospodarza przyjęcia. Na zwycięzcę każdego odcinka jak zawsze czekać będzie nagroda w postaci 5 tysięcy złotych. Program ten zyskał spore grono swoich miłośników, którzy co niedziela czekają na kolejne kulinarne potyczki. Już w ten weekend zobaczymy, czym tym razem zainspirują nas uczestnicy "Ugotowanych".

Obydwa programy przyciągają mnóstwo widzów zainteresowanych nie tylko śledzeniem kuchennych zmagań na małym ekranie, ale też gotowaniem i przyprawianiem na co dzień.

Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków "Kuchennych rewolucji" i "Ugotowanych".

 

Emisje programów:

"Kuchenne rewolucje", czwartek, godz. 21:30, powtórka w sobotę, godz. 18:00

"Ugotowani", niedziela, godz. 18:00, powtórka w czwartek, godz. 00:55

Zapowiedzi odcinków na www.DoradcaSmaku.pl

 

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies