Aktualności

„Kuchenne rewolucje” w Brzezinach

Entuzjazm i zapał pana Mariusza do otworzenia swojego lokalu gastronomicznego zrodził się w Nowy Rok. Przeszkodą nie okazał się nawet fakt, że w tym celu należy zaciągnąć kredyt. Szybko jednak życie pokazało, że nie był to najlepszy pomysł! Pizzeria tonie w długach, a zły nastrój właściciela z dnia na dzień coraz bardziej się pogłębia.

Marzenie otwarcia pizzerii pana Mariusza przerodziło się w mocne noworoczne postanowienie. Jego zapał i entuzjazm nie stopniały nawet wtedy, gdy do wcielenia w życie swojego spontanicznego pomysłu potrzebne było zaciągnięcie kredytu.

Chociaż plan założenia pizzerii był dobry, a pan Mariusz posiadał doświadczenie gastronomiczne, to szybko życie pokazało, że inaczej jest być właścicielem, a inaczej pracownikiem. Tak więc pierwszy lokal upadł bardzo szybko, ale Pan Mariusz wcale nie strudzony – postanowił otworzyć kolejną pizzerię, tym razem w Brzezinach i zainwestował w nią z ponownie zaciągniętego kredytu.

Czy uda się przyciągnąć klientów do "Pizzerii Kwadrans" i tym samym odbić od finansowego dna? O tym już w czwartek na antenie TVN o 21.30.

Więcej o programie na stronie DoradcaSmaku.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies