Aktualności

“Kuchenne rewolucje” w barze Czerwony Kapturek w Poznaniu

W centrum Poznania znajduje się niewielki rodzinny bar - prowadzi go Pani Dorota wraz ze swoim partnerem Samuelem oraz synami. Dorota wyjechała do Niemiec, by wspomóc finansowo rodzinę. Lata rozłąki niestety negatywnie odbiły się na ich relacjach, dlatego postanowiła szukać dochodu w Polsce. Młodszy z synów namówił Mamę, by otworzyła bar z domowym jedzeniem. 

Razem z bratem uwielbia kuchnię z domowym jedzeniem, który kojarzy się mu z dzieciństwem. Początkowo testował potrawy mamy na znajomych, a kiedy spotkały się z ich uznaniem, postanowili otworzyć bar. Szefową jest oczywiście Dorota, a pomaga jej Adrian.

Dorota przyznaje, że gotuje dość spontanicznie i nie zawsze jest w stanie odtworzyć danie. I chociaż kuchnia jest domowa a atmosfera wesoła i rodzinna, to "Czerwony kapturek" nie cieszy się takim powodzeniem wśród gości. Gdyby nie zarobki partnera Doroty - Samuela, który wspiera rodzinę finansowo z zagranicy, trzeba by było zamknąć przynoszący straty lokal. Jeśli sytuacja się nie zmieni, Dorota będzie zmuszona wrócić do pracy za granicę. Z pomocą musi przyjść znana restauratorka.

"Kuchenne rewolucje" dziś o godz. 21.30 w TVN.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies