Aktualności

“Kuchenne rewolucje” w amerykańskiej restauracji

W niewielkiej miejscowości w województwie opolskim znajduje się restauracja "Rammer Jammer". Lokal prowadzi Kasia - pasjonatka gotowania i blogerka, która postanowiła spełnić marzenia i otworzyć własny biznes.

W Głogowie pomysł na amerykańską restaurację, w której serwowano burgery i frytki okazał się strzałem w dziesiątkę. Mimo że młoda mama z zawodu była kosmetyczką, to kuchnia była jej wielką pasją. Wraz ze wspierającym ją mężem dzierżawiła piękny budynek, w którym z powodzeniem prowadziła wymarzony biznes.

Wszystko szło dobrze do momentu, gdy nieoczekiwanie pojawiły się problemy osobiste. Kasia rozwiodła się z mężem i musiała zająć się dziećmi- wówczas restauracja przestała działać o ustalonych porach. Klientela przywiązana do lokalu często odchodziła z kwitkiem, ponieważ "Rammer Jammer" często był zamknięty. Kobieta zaniedbała nie tylko restaurację, ale też siebie. Na pomoc załamanej Kasi ruszyli jej najbliżsi, którzy postanowili razem z nią ratować upadający biznes.

Czy Pani Kasia ma jeszcze serce do gastronomii i zawalczy o restaurację? Czy uda się odzyskać straconych klientów? O tym przekonacie się, oglądając "Kuchenne rewolucje" w czwartek o godz. 21.30 na antenie TVN!

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies