Aktualności

Konkurs z Boschem

Od 1 września rozpoczęliśmy akcję konkursową dla marki Prymat. W konkursie można wygrać atrakcyjny sprzęt AGD marki Bosch. Wystarczy kupić jedynie 4 opakowania przypraw Prymat.

To kolejna akcja konkursowa organizowana przez naszą firmę. Tym razem konkurs marki Prymat będzie komunikowany na opakowaniach przypraw poprzez specjalnie przygotowane naklejki, ulotki oraz stronę internetową. 

Celem akcji jest promocja przypraw marki Prymat. Dodatkowa korzyść, jaką jest mozliwość wygrania atrakcyjnego sprzętu AGD, z pewnością wpłynie pozytywnie na sprzedaż produktów Prymat. Już dziś możemy śmiało powiedzieć, że konkurs odniósł sukes. W pierwszych dniach liczba zgłoszeń potwierdziła, że tego typu akcje są nadal dobrą formą promocji marki.

Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić dowolnie wybrane 4 przyprawy Prymat, np. Pieprz czarny mielony, Paprykę słodką, Cynamon, itp., następnie na adres: promocja@prymat.pl należy wysyłać numer partii i nazwę każdej z przypraw oraz zaproponować hasło promujące przyprawy Prymat. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Konkurs z Boschem.

Więcej aktualności

Przetwarzamy Twoje dane osobowe i stosujemy cookies, aby ułatwić Ci korzystanie ze sklepu/naszych usług. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności. Zapoznaj się z informacjami od administratora Dowiedz się więcej

Ok, rozumiem