Aktualności

Kolejna edycja programu „Doradca Smaku” od 1 września

Od 1 września rozpocznie się kolejna edycja programu „Doradca Smaku”, którą poprowadzi Andrzej Polan. Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:10 w TVN.

Zapraszamy wszystkich przed ekrany telewizorów. Każdy z 40 odcinków prezentował będzie smaczne dania, które kuszą smakiem i zachęcają zapachem. Andrzej Polan zaprezentuje nową odsłonę klasycznych polskich potraw. Kolejna edycja „Doradcy Smaku” będzie stała pod znakiem różnorodności – zarówno fani potraw mięsnych, jak i słodkich deserów znajdą coś dla siebie. Wszyscy, którzy lubią gotować docenią program za przepisy na dania z różnych rodzajów mięs, na kolorowe sałatki oraz na ciekawe zupy. Smak potraw wzbogacą przyprawy marki Prymat i Kucharek, a dopełnieniem do dań serwowanych przez Andrzeja Polana będą dodatki od marki Smak.

Na uwagę zasługuje także studio Andrzeja Polana. Teraz jest jeszcze bardziej nowoczesne i przestronne. Jedno jest pewne – potrawy wychodzące spod ręki doskonałego kucharza będą niezmiennie pyszne i cieszące oko.

Zachęcamy do oglądania programu „Doradca Smaku” codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:10 w TVN.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies