Aktualności

Jubileuszowy XX sezon programu Doradca Smaku

Zapraszamy do śledzenia dwudziestej edycji „Doradcy Smaku”. W ramach programu zostaną przedstawione przepisy inspirowane różnorodnymi kuchniami świata, ale i stylami gotowania. Widzowie mogą spodziewać się zarówno prostych, jak i wyjątkowo smacznych przepisów na dania obiadowe, desery i przekąski, które zadowolą całą rodzinę. Co powiecie na fondue serowe, burgery czy paszteciki drobiowe? Miłośnicy deserów także znajdą coś dla siebie!  Wszystkie przepisy zostały starannie przygotowane z wykorzystaniem produktów marek Prymat i Smak. Dzięki Michelowi Moranowi, zapewniony jest nie tylko doskonały smak, lecz także odpowiednio dobrane składniki, aby stworzyć wyjątkowe doznania kulinarne.

Michel Moran znów gotuje w kuchni Doradcy Smaku!

Już od 4 marca 2024 roku rusza emisja świeżego, wiosennego sezonu programu kulinarnego „Doradca Smaku”. Głównym prowadzącym będzie renomowany szef kuchni, Michel Moran. Moran, znany francuski restaurator o hiszpańskich korzeniach, posiada imponujące 40-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Jako właściciel restauracji Ma Maison, jego filozofia kulinarnej sztuki podkreśla, że jedzenie powinno być nie tylko smaczne, ale i przywoływać wspomnienia domowego ciepła oraz tradycji kuchni rodzinnej.

Nie zapomnijcie obejrzeć „Doradcy Smaku” na antenie TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:10. Na naszej stronie internetowej znajdziecie także najnowsze odcinki programu, wraz z przepisami oraz materiałami wideo.

Więcej aktualności

Zarządzaj plikami cookies